NaHlas! International Festival of Voice

30. 08. – 2. 09. 2018
Mezinárodní festival zaměřený na zpěv a hlas v jeho rozličných autorských formách.
České a mezinárodní věhlasné osobnosti, včetně hlavních hostů festivalu (!), povedou přednášky a praktické lekce hlasu a zpěvu v jeho rozmanitých podobách. Důležitou součástí festivalu je podpora hlasové kultury: zpěvu i mluveného slova. Kromě pozvednutí kultury projevu má totiž rozvoj v těchto oblastech blahodárný vliv na rozvoj kognitivních schopností, držení těla a celkový metabolismus člověka.
Během čtyř dnů trvání festivalu budou mít jeho návštěvníci možnost se seznámit s různými hlasovými technikami a postupy, a to jak poslechem, tak i prakticky – formou lekcí a workshopů.
Vedle lekcí vhodných pro pokročilé a profesionály, bude část výukového programu věnována široké veřejnosti, tedy i amatérům a laikům, které zajímá rozvoj a vedení vlastního hlasu. Společně se špičkovými lektory si budou návštěvníci moci osahat základní pěvecké a rétorické dovednosti, které jim pomohou nejen např. při jejich povolání, ale především v osobním rozvoji.

Festival pořádá NEIRO Association for Expanding Arts ve spolupráci s Hlasohledem, Kasárna Karlín za podpory MKČR, MHMP a hotelu AXA.

Více na NahlasFestival.cz